1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

  • Μεγαλύτερο μέγεθος γραμματοσειράς
  • Προκαθορισμένο μέγεθος γραμματοσειράς
  • Μικρότερο μέγεθος γραμματοσειράς

Ημέρες και ώρες συνεργασίας εκπαιδευτικών-γονέων 2020-2021

Εκτύπωση PDF

Αγαπητοί γονείς,

           Σας γνωστοποιούμε τις τακτικές ημέρες και ώρες που μπορείτε να επισκέπτεστε του εκπαιδευτικούς του Σχολείου (συνίσταται να τους ενημερώνετε και τηλεφωνικά ) για να ενημερωθείτε για την πρόοδο των παιδιών σας με την επισήμανση ότι οι μέρες συνεργασίας αφορούν μόνο την πρώτη εβδομάδα κάθε μήνα. Επίσης μπορείτε να επισκέπτεστε έκτακτα τους εκπαιδευτικούς όταν υπάρχει σοβαρός λόγος αφού προηγουμένως τους ενημερώσετε τηλεφωνικά και συνεννοηθείτε για την ώρα της επίσκεψής σας. Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική κατά την είσοδο σας στο Σχολείο.

 

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Τμήμα

Ημέρα και ώρα ενημέρωσης

1

Στανιμερόπουλος Παναγιώτης (Υπ/ντής)

Γ1

Τετάρτη 13:25-14:00

2

Ασλανίδης Νικόλαος

ΣΤ1

Δευτέρα 13:25-14:00

3

Θεοδωρίδου Ελένη

Θεατρική   Αγωγή

Τετάρτη  13:25-14:00

4

Ιορδανίδου Μαγδαληνή

ΣΤ2

Πέμπτη 13:25-14:00

5

Κακουλίδης Κωνσταντίνος

Τμήμα Ένταξης

Τρίτη     13:25-14:00

6

Καλπάκη Ειρήνη

Αγγλικά Α1,Α2,Β1,Δ1,Δ2

Δευτέρα 13:25-14:00

7

Καμπούρη Σωτηρία

Μουσική

Τρίτη 13:25-14:00

8

Καραλή Μαρία

Β1

Τρίτη13:25-14:00

9

Κεσίδου Ελισάβετ

Ε1

Δευτέρα 13:25-14:00

10

Κίκα Καλλιόπη

Γυμναστική Γ1,Γ2,Δ1,Ε1

Τρίτη 13:25-14:00

11

Κοσμίδου Στεφανία

Γερμανικά Ε1,Ε2

Τρίτη 13:25-14:00

12

Λάμπου Ελευθερία

Γ2

Πέμπτη 13:25-14:00

13

Λουκίδης Χαράλαμπος

Δ2

Δευτέρα 13:25-14:00

14

Μελισανίδου Δήμητρα

Γυμναστική ΣΤ1,ΣΤ2

Δευτέρα 13:25-14:00

15

Μπάπκα Μαρία

Αγγλικά Β2,Γ1,Γ2,Ε1,Ε2,ΣΤ1,ΣΤ2

Δευτέρα 13:25-14:00

16

Ναούμης Θεμιστοκλής

Ε2

Πέμπτη 13:25-14:00

17

Νούσκα Δήμητρα

Παράλληλη στήριξη

Τετάρτη 13:25-14:00

18

Παπαδοπούλου Ελένη

Ολοήμερο

Τετάρτη 12:25-13:15

19

Πολύζου Ευανθία

Γερμανικά ΣΤ1,ΣΤ2

Δευτέρα 13:25-14:00

20

Σαββίδης Χρήστος

Ολοήμερο

Τετάρτη 11:45-12:25

21

Σαραντοπούλου Μαρία

Εικαστικά

Δευτέρα 13:25-14:00

22

Στραβοκώστα Ευανθία

Α1

Τρίτη 13:25-14:00

23

Σωτηριάδου Ζωή

Γυμναστική Α1,Α2,Β1,Β2,Δ2,Ε2

Τρίτη 13:25-14:00

24

Ταταρίδου Ειρήνη

Γαλλικά ΣΤ1,ΣΤ2

Τρίτη 13:25-14:00

25

Τερεμεκέ Φωτεινή

Δ1

Τετάρτη 13:25-14:00

26

Τσαλή Βασιλική

Β2

Τρίτη 13:25-14:00

27

Τσίγκα Μαρία

Πληροφορική

Τετάρτη 13:25-14:00

28

Φραγγίδου Παναγιώτα

Α2

Τετάρτη 13:25-14:00

                                                                                             Η Διευθύντρια του Σχολείου

 

                                                                                                   Δουλκερίδου Παρθένα